Get Adobe Flash player

Hardware

Datron PL3C Sürücüleri

Datron PL3C Driver Devamını okuyun »

Airties modemlerde DNS i değiştirme scripti

Airties modemler ile herkesin başı belada bu aralar. Telekom ile yaptıkları anlaşma sonucunda, Airties modemler DNS’leri değiştirilemez şekilde piyasaya sürülmektedir. Eee ne yapacağız ? Paramız ile aldığımız modemdeki bu dayatmayı kabul mu edeceğiz? Devamını okuyun »

Share

Kablosuz Anten Gücü Yükseltme

Kablosuz internetinize el işi DOPİNG

Kablosuz ağınız çekmiyor, onun yerine siz eziyet mi çekiyorsunuz? İşte bu sorunun kesin çözümü…

Eğer bir internet düşkünü iseniz boş zamanlarınızda koltuğunuza rahatça kurulmuşken veya belki bahçede dizüstü bilgisayarınızla rahat rahat internete girebilmekten güzel bir şey olamaz. Ama kimi zaman bu hayaller, bir kablosuz router alıp evinize kurduğunuzda suya düşer.

Telefon girişiniz evinizin öyle ters bir noktasındadır ki keyif çatmak istediğiniz nokta ile arasında bir yığın duvar vardır ve sinyal gücü zayıfladığından internete doğru dürüst bağlanamazsınız.

Bu durumlarda en kesin çözüm bir kablosuz tekrarlayıcı almak. Tabi 50$+KDV gibi bir parayı gözden çıkarırsanız. Eğer böyle bir harcama yapmaya değmeyeceğini düşünüyorsanız ve ilkokuldaki elişi derslerini hâlâ özlüyorsanız size ufak bir önerimiz olacak. freeantennas.com adresindeki kablosuz ağ güçlendirici hem ucuz, hem de eğlenceli!

Kendi yükseltici anteninizi kendiniz de yapabilirsiniz. Bu origami anteni yapmak için önce aşağıdaki linkte yer alan PDF dosyasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. İndirmek için tıklayın.

Şimdi bir A-4 kâğıt, alüminyum folyo, yapıştırıcı ve makasa ihtiyacınız var..
Lütfen aşağıdaki adımları takip edin…
Devamını okuyun »
Share
Sayfa İçinde Ara
Son Yorumlar
Temmuz 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031